Brand gezondheidszorg Tante Louise Bosgaard Hoofdlaan in Halsteren

Zondag 7 Juni 2026 - HALSTEREN - Om 07:41 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 2 melding. De tankautospuit (20-1531) werd opgeroepen om naar het adres Tante Louise Bosgaard Hoofdlaan in Halsteren te gaan. Hier had iemand het vermoedde dat er iets brandde.

Om 07:46 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 1 melding. De brandweer werd opgeroepen om naar het adres Tante Louise Bosgaard Hoofdlaan in Halsteren te gaan. Er zou een brand gemeld zijn in een gezondheidsinstelling.

Om 07:46 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 1 melding. De dienstauto ovd (20-1092), de tankautospuit (20-1532) werden opgeroepen om naar het adres Tante Louise Bosgaard Hoofdlaan in Halsteren te gaan. Er zou een brand gemeld zijn in een gezondheidsinstelling. Het sein middel brand is gegeven

Om 07:47 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 1 melding. De hoogwerker (20-1551) werd opgeroepen om naar het adres Tante Louise Bosgaard Hoofdlaan in Halsteren te gaan. Er zou een brand gemeld zijn in een gezondheidsinstelling. Het sein middel brand is gegeven

Om 09:01 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 2 melding. De hoogwerker (20-1551) werd opgeroepen om naar het adres Tante Louise Bosgaard Hoofdlaan in Halsteren te gaan. Er zou een brand gemeld zijn in een gezondheidsinstelling.

« Terug
Aantal keer bekeken: 283




 

De aangegeven locatie op de kaart is bij benadering


Inloggen

Beheerders login




Inloggevens onthouden

Sponsors

WebdesignTilburg; Het beste webdesign bedrijf voor de startende ondernemer uit Tilburg eo.